Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska

Park handlowy

Zrealizowane

Budowa parku handlowego w Ostrowi Mazowieckiej, w województwie mazowieckim rozpoczęła się w połowie 2019 i obecnie jest już na zaawansowanym etapie. Oficjalne zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2021 r. Na cztery miesiące przed oddaniem do użytkowania, obiekt został w pełni skomercjalizowany. Wśród przyszłych najemców znajdują się znane marki z branży odzieżowej, drogeryjnej, obuwniczej oraz RTV i AGD. Swe sklepy otworzą także dwie europejskie sieci dyskontów niespożywczych.

Nowy park handlowy będzie oferował ponad 5 tys. m² powierzchni handlowo-usługowej, która została podzielona na osiem lokali o zróżnicowanych metrażach. Cały teren inwestycji obejmuje natomiast obszar 7 100 m². Budowa parku zakłada również powstanie około 100 miejsc parkingowych, które zwiększą wygodę i komfort zakupów.

Park Handlowy w Ostrowi Mazowieckiej powstaje przy ul. Lubiejewskiej, tuż przy drodze ekspresowej S8 na trasie Warszawa-Białystok i zaledwie 1,5 km od centrum miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się sklep niemieckiej sieci hipermarketów oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, dla których nowy park handlowy będzie miejscem codziennych zakupów.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:
Ewa Rybak – tel. 532 152 217
Judyta Pastucha – tel. 532 152 217

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.