Dobre Miasto, ul. Fabryczna

Park Handlowy

W budowie

Nowy projekt inwestycyjny zakłada budowę parku handlowego w miejscowosci Dobre Miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy park handlowy zlokalizowany będzie pomiędzy ulicami Fabryczną i Zwycięstwa, tuż przy drodze wojewódzkiej DW 593 i w niewielkiej odległości od centrum miasta. Powierzchnia parku będzie wynosić 2 150 m² i zostanie podzielona na sześć lokali handlowo-usługowych o zróżnicowanych metrażach. Wsród najemców znajdą się znane sieci handlowe z branży drogeryjnej, odzieżowej, sportowej oraz RTV i AGD. Na terenie inwestycji przewidziano również parking na ponad 50 pojazdów. W ramach prowadzonych prac zostanie przeprowadzony także remont istniejącego ciągu pieszego pomiędzy ul. Zwycięstwa i Fabryczną. Zakończenie prac, rozpoczętych w styczniu tego roku zaplanowano na końcówkę roku. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma POLSWED Projekt.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.