Starszy specjalista ds. komercjalizacji

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni handlowo – usługowych oraz biurowych,
  • Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni,
  • Przygotowywanie ofert dla najemców,
  • Bieżące kontakty z najemcami,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Realizacja założonych planów,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy,
  • Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom,
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentów zwiazanych z zawarciem umów najmu,
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie sporządzania umów najmu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 5- letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych,
  • Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji,
  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na biuro@rwsgroup.pl