Gdańsk, al. Jana Pawła II / Burzyńskiego

PARK HANDLOWY

Planowane

Planowany Park Handlowy zlokalizowany w Gdańsku przy al. Jana Pawła II/Burzyńskiego to zespół budynków handlowo-usługowych, w którym swoje miejsce już wkrótce znajdą operatorzy z branży spożywczej, odzieżowej, drogeryjnej i kosmetycznej. Dwa nowoczesne budynki i duży ogólnodostępny parking zapewnią przyszłym klientom swobodny dojazd i komfortowe zakupy. Przewidywany termin realizacji to IV kwartał 2021r.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.