Parki handlowe

PH CHOJNICE

Chojnice, Przemysłowa

Zespół obiektów komercyjnych z lokalami użytkowymi i częściami wspólnymi w Chojnicach to kolejny projekt Grupy RWS powstały w ramach tworzenia sieci Regionalnych Centrów Handlowych,

Nowy Park Handlowy powstanie w województwie pomorskim, w miejscowości Chojnice, przy skrzyżowaniu ulic Lichnowskiej i Przemysłowej. Miasto liczące blisko 40 tysięcy mieszkańców położone jest w zachodniej części Borów Tucholskich, przy drodze krajowej nr 22 oraz w odległości 120 km na południowy zachód od Gdańska. Największym atutem planowanej lokalizacji jest niewielka odległość od Obwodnicy Chojnic prowadzącej kierunkach Gdańska i Malborka oraz Człuchowa i Szczecina.

Na działce o powierzchni ponad 3,5 ha powstanie zespół trzech obiektów handlowych o łącznej powierzchni zabudowy ok. 11 tys. m² Dwa z planowanych obiektów dedykowane są pod działalność znanych operatorów z branży spożywczej i budowlanej. W pierwszym z nich o pow. wynoszącej ponad 2 tys. m² powstanie sklep niemieckiej sieci Lidl, natomiast w drugim obiekcie o powierzchni 8 000 m² swą działalność rozpocznie znana sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych. W ramach inwestycji powstanie także trzeci retail park o pow. zabudowy blisko 800 m².

Na terenie parku dostępnych będzie ok. 420 miejsc postojowych dla przyszłych klientów.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na początek 2023 roku.

Równocześnie trwa proces związany z przygotowaniem kolejnego etapu, w efekcie którego w Chojnicach powstanie wielobranżowy Park Handlowy z szeroką ofertą handlowo-usługową. Rozbudowa projektu o dodatkową przestrzeń użytkową, pozwoli stworzyć kompleksową ofertę, która będzie mogła zaspokoić najważniejsze potrzeby mieszkańców miasta i najbliższych okolic.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji.

OPIEKUN OFERTY:
Ewa Rybak
532152217
10 930 ㎡
Powierzchnia całkowita
III kw. 2023
Data oddania do użytkowania
420
Liczba miejsc parkingowych
111069 ㎥
Kubatura
3
Liczba lokali usługowych


Wyślij zapytanie

Formularz kontaktowy