Otwarcie sklepu Lidl w Gdańsku Chełmie

06, 11, 2018

W dniu 25.10.2018 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu sieci LIDL, zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Dragana.

W ramach inwestycji powstał budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 1 550 m2. W budynku znajduje się sala sprzedaży o powierzchni ok. 1 025 m2 oraz pomieszczenia socjalne i magazynowe. Strefa dostaw posiada bramę rozładunkową i pochylnię dla samochodów ciężarowych typu TIR.

Obiekt znajduje się na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm. W ramach inwestycji oprócz budowy obiektu handlowo-usługowego wykonano rozbiórkę budynku węzła cieplnego oraz przebudowę układu drogowego obejmującą: wykonanie dodatkowego pasa do skrętu w prawo z ul. Sikorskiego, wybudowanie ronda, wykonanie nowej nawierzchni na ul. Dragana oraz wykonanie nowych nawierzchni parkingów wzdłuż ul. Dragana oraz wzdłuż ul. Witosa, przebudowę i budowę nowego parkingu w obrębie sklepu Biedronka oraz wykonanie nowego parkingu przy sklepie LIDL.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.