Park handlowy w Ostrowi Mazowieckiej skomercjalizowany w 100%

27, 04, 2021

Budowa nowego parku handlowego w Ostrowi Mazowieckiej w województwie mazowieckim rozpoczęła się w połowie ubiegłego roku i jest już na końcowym etapie. Planowane oddanie budynku do użytkowania ma nastąpić w drugiej połowie 2021 roku.

Na pół roku przed zakończeniem budowy obiekt został w pełni skomercjalizowany. Wśród przyszłych najemców znajdują się znane marki z branży drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej oraz RTV i AGD. Swe sklepy otworzą także dwie europejskie sieci dyskontów niespożywczych.

Nowy park handlowy będzie oferował ponad 5 tys. m² powierzchni handlowo-usługowej, która została podzielona na osiem lokali o zróżnicowanych metrażach. Cały teren inwestycji obejmuje natomiast obszar 7 100 m². Budowa parku zakłada również powstanie około 100 miejsc parkingowych naziemnych, które zwiększą wygodę i komfort zakupów.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.