Nowoczesne środowisko pracy w gdańskim Eternum

19, 07, 2021

Miło nam poinformować, że w biurowcu Eternum, znajdującym się w samym centrum Gdańska, tuż przy Europejskim Centrum Solidarności zostały przeprowadzone zmiany aranżacyjne, dzięki którym na pierwszym piętrze powstały cztery funkcjonalne oraz całkowicie wykończonych lokale biurowe.

W ramach przeprowadzonych prac całe pierwsze piętro o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 540 m² zostało podzielone na cztery oddzielne biura o zróżnicowanych metrażach - od 67 do 179 m². Standard wykończenia lokali pozwala przyszłym najemcom na szybką adaptację, bez konieczności przeprowadzenia jakichkolwiek prac ykończeniowych. Do dyspozycji najemców będą trzy całkowicie wykończone powierzchnie biurowe oraz jeden w pełni umeblowany, gotowy do użytkowania.

Najmniejszy z lokali o powierzchni ok. 67 m² przeznaczony jest dla małej firmy, potrzebującej niedużej powierzchni do 11 miejsc pracy. Kolejny o powierzchni ok. 124 m² pomieści 16 stanowisk pracy. Dodatkowym atutem jest sala konferencyjna na osiem osób. Największe biuro o powierzchni 179m² tworzy duża przestrzeń typu open space, pozwalająca na stworzenie 19 miejsc pracy. Tak jak poprzedni lokal, ten także posiada salkę konferencyjną oraz prywatny gabinet do pracy. Ostatni z lokali został w pełni umeblowany i jest gotowy do użytkowania przez przyszłego najemcę. Na powierzchni 127 m² powstało 16 stanowisk pracy, salka konferencyjna na osiem osób oraz gabinet.

Eternum jako nowoczesny budynek biurowy klasy A stwarza bardzo komfortowe warunki do prowadzenia działalności. Budynek został zaprojektowany zgodnie ze standardem BREEAM i został sklasyfikowany na poziomie VERY GOOD. W ramach dodatkowych ekologicznych rozwiązań wszystkie lokale wyposażone zostały w nowoczesne oświetlenie dostosowujące się do poziomu oświetlenia lokalu światłem dziennym (im więcej będzie światła dziennego, tym mniej będzie świecenia opraw). Wykorzystane rozwiązanie pozwoli znacząco zmniejszyć zużycie energii całego systemu.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.