Prace przy budynku CADET na inwestycji Lowen Marina w Giżycku wchodzą w końcową fazę. Kolejne etapy realizacji zostały zakończone, a inwestycja z każdym tygodniem zbliża się do uzyskania gotowości do odbiorów.
Dobiegają końca prace związane z zagospodarowaniem terenów zielonych. Zakończono obsadzanie roślin, które dopełniają estetykę inwestycji i harmonijnie wpisują ją w mazurskie otoczenie. Na ukończeniu jest montaż balustrad zewnętrznych.
Równolegle w częściach wspólnych prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe. Zakończono układanie płytek oraz montaż portali drzwiowych. Obecnie realizowany jest montaż tapet, który nada częściom wspólnym ich finalny wygląd.
Lowen Marina to wyjątkowa inwestycja położona nad Jeziorem Niegocin, oferująca nowoczesne apartamenty w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Mazurach.
Na inwestycji dostępne są również gotowe do odbioru apartamenty wykończone pod klucz. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://rwsgroup.pl/inwestycja/lowen-marina/.
