Dostępne lokale

Prezentowany lokal o powierzchni 203 m² będzie mieścił się w nowopowstającym parku handlowym przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła i Burzyńskiego w dzielnicy Gdańsk Zaspa.  

W ramach inwestycji powstanie zespół obiektów handlowych o całkowitej kubaturze 23 000 m³, na którą składać się będzie sześć lokali użytkowych o metrażach od 36 do 1 100 m². Wśród nowych najemców znajdą się znane sieci handlowe z branży spożywczej, drogeryjnej i odzieżowej.

Nowy park handlowy powstanie w północnym rejonie miasta, w samym centrum dzielnicy Zaspa przy skrzyżowaniu alei Rzeczypospolitej i Jana Pawła II - głównych arterii komunikacyjnych. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, szkoły i przedszkola oraz szpital miejski. Tuż przy inwestycji dostępne są przystanki autobusowe i tramwajowe, a w odległości zaledwie jednego kilometra mieści się stacja kolei miejskiej SKM Gdańsk Zaspa. Dzięki nowemu obiektowi z wielobranżową ofertą mieszkańcy pobliskich osiedli będą mogli szybko i wygodnie dokonać zakupów podstawowych artykułów. Do dyspozycji klientów zostanie także oddany parking naziemny na 92 miejsca postojowe.

Planowany termin zakończenia budowy i oddania lokali do użytkowania szacuje się na II kwartał 2022 roku. 

W ofercie pozostały trzy ostatnie wolne lokale o metrażach 54 66 .

Cena najmu prezentowanego lokal wynosi 16,50 euro/m² + 7 zł opłaty eksploatacyjnej.

Zainteresowanych najmem powierzchni  zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:

Ewa Rybak – tel. 532 152 217

Judyta Pastucha – tel. 532 398 041

Powierzchnia najmu
203 m2

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany inwestycją?

Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie