Dostępne lokale

Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 125 m² znajduje się w parku handlowym przy ul. Polanki 31 w Gdańsku, w dzielnicy Gdańsk Oliwa. Położenie obiektu w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska oraz w niewielkiej odległości od Uniwersytetu Gdańskiego i ośrodków biznesowych w Oliwie stanowi jego największy atut. Lokal składa się z dwóch poziomów - 85 m² na parterze + 40 m² na poziomie -1. 

Obecnie wśród najemców znajduje się między innymi sklep sieci supermarketów proximity Żabka, sklep komputerowy, a niedługo dołączy do nich kolejny najemca - firma oferująca wynajem sprzętu budowlanego. 

Obiekt komercyjny znajduje się w sąsiedztwie zarówno kameralnej zabudowy jednorodzinnej, jak i dużych zespołów zabudowy wielorodzinnej. W niewielkiej odległości od parku handlowego znajdują się dwie szkoły ponadgimnazjalne, szpital, przychodnia, campus Uniwersytetu Gdańskiego oraz centra biznesowe Olivia Business Center i Alchemia.

Prowadzeniu działalności w prezentowanym lokalu sprzyja także dobry układ komunikacyjny – istniejące drogi dojazdowe mają bardzo dobrą przepustowość, a dodatkowo w sąsiedztwie inwestycji funkcjonuje komunikacja miejska.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:

Judyta Pastucha – tel. 532 398 041Powierzchnia najmu
125 m2

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany inwestycją?

Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie