Dostępne lokale

Eternum to nowoczesny budynek biurowy klasy A z certyfikatem Breem, zlokalizowany u zbiegu ulic Nowomiejskiej i Jaracza w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności. 

W ramach prac aranżacyjnych na pierwszym piętrze budynku realizowane są cztery lokale biurowe wykończone pod klucz.

Prezentowany lokal o powierzchni 137,31 m² jest wyposażony w meble i od razu gotowy do użytkowania. Lokal wyposażony będzie w 16 miejsc pracy, salkę konferencyjną na 8 osób oraz gabinet.. Jasne kolory szarości i betonu zostały podkreślone głębią granatu na suficie. Kolorystyka mebli – biel, szarości.

Eternum jako nowoczesny budynek stwarza Najemcom bardzo komfortowe warunki do prowadzenia swojej działalności. Budynek został zaprojektowany zgodnie ze standardem BREEAM i został sklasyfikowany na poziomie VERY GOOD. W ramach dodatkowych ekologicznych rozwiązań wszystkie lokale wyposażone zostały w nowoczesne oświetlenie dostosowujące się do poziomu oświetlenia lokalu światłem dziennym. Im więcej będzie światła dziennego, tym mniej będzie świecenia opraw. Wykorzystane przez nas rozwiązanie spowoduje dużo mniejsze zużycie energii całego systemu.

Główne wejście do budynku znajduje się od strony południowo-wschodniej. Dojazd samochodem możliwy jest od strony ul. Jana z Kolna, ulicą Nowomiejską lub od strony ul. Popiełuszki, gdzie dostępny jest parking dla samochodów osobowych oferujący miejsca naziemne. W budynku dostępna jest również podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi. W budynku znajduje się recepcja, a dla usprawnienia komunikacji zainstalowano trzy windy szybkobieżne oraz system kontroli dostępu.

W budynku funkcjonuje sklep sieci Żabka, a tuż obok w Europejskim Centrum Solidarności znajduje się bistro.

Powierzchnia najmu
137,31 m2

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany inwestycją?

Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie