Dostępne lokale

Eternum to nowoczesny budynek biurowy klasy A z certyfikatem Breem, zlokalizowany u zbiegu ulic Nowomiejskiej i Jaracza w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności. Nowopowstały biurowiec mieści się na terenie Młodego Miasta, które jest w trakcie rewitalizacji i w obszarze którego powstają nowe inwestycje mieszkaniowe.

Prezentowany lokal o powierzchni 184,98 m² posiada dużą przestrzeń typu open space, pozwalającą na stworzenie 19 miejsc pracy. Dodatkowo lokal posiada salkę konferencyjną na 8 miejsc oraz gabinet do pracy. 

Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykończenia powierzchni, otoczenie biznesowe oraz bliskość całej gdańskiej infrastruktury to tylko niektóre powody, dla których warto ulokować siedzibę swojej firmę właśnie tutaj.

Eternum jako nowoczesny budynek stwarza Najemcom bardzo komfortowe warunki do prowadzenia swojej działalności. Budynek został zaprojektowany zgodnie ze standardem BREEAM i został sklasyfikowany na poziomie VERY GOOD. W ramach dodatkowych ekologicznych rozwiązań wszystkie lokale wyposażone zostały w nowoczesne oświetlenie dostosowujące się do poziomu oświetlenia lokalu światłem dziennym. Im więcej będzie światła dziennego, tym mniej będzie świecenia opraw. Wykorzystane przez nas rozwiązanie spowoduje dużo mniejsze zużycie energii całego systemu.

Główne wejście do budynku znajduje się od strony południowo-wschodniej. Dojazd samochodem możliwy jest od strony ul. Jana z Kolna, ulicą Nowomiejską lub od strony ul. Popiełuszki, gdzie dostępny jest parking dla samochodów osobowych oferujący miejsca naziemne. W budynku dostępna jest również podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi. W budynku znajduje się recepcja, a dla usprawnienia komunikacji zainstalowano trzy windy szybkobieżne oraz system kontroli dostępu.

W budynku funkcjonuje sklep sieci Żabka, a tuż obok w Europejskim Centrum Solidarności znajduje się bistro.

Powierzchnia najmu
184,98 m2

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany inwestycją?

Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie