Prawnik - Aplikant Radcowski

PRAWNIK - APLIKANT RADCOWSKI

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
  • Weryfikowanie i komplementowanie dokumentacji niezbędnej do podpisywania umów,
  • Obsługa korporacyjna spółek,
  • Doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej firmy,
  • Opracowywanie i opiniowanie pism (w tym procesowych),
  • Nadzorowanie terminów realizacji obowiązków zawartych w umowach i dbanie o zachowanie ciągłości najmu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.
Mile widziane doświadczenie:
  • W obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi,
  • Przy pbsłudze korporacyjnej spółek.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • Wynagordzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego)
  • Pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami,
  • Pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • System benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na praca@rwsgroup.pl