Specjalista ds. umów / Prawnik

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: 07082022

Opis stanowiska:

  • przygotowanie dokumentów do zakupu/ sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
  • weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umów,
  • obsługa korporacyjna spółek,
  • doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej firmy,
  • opracowywanie i opiniowanie pism (w tym procesowych),
  • udział w procedurze due diligence nieruchomości.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy ,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi,
  • przy obsłudze korporacyjnej spółek, w obszarze pracy na systemach rządowych np. GRBR, Portal Rejestrów Sądowych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego),
  • pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami,
  • pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet sportowy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na prawny@rwsgroup.pl

*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.