Pruszków, Al. Wojska Polskiego

BUDYNEK APARTAMENTOWY

Planowane

Portfolio Grupy RWS już niedługo zostanie powiększone o nową inwestycję mieszkaniową, która powstanie w województwie mazowieckim w miejscowości Pruszków.

W projektowanym budynku usługowo-mieszkalnym o całkowitej powierzchni użytkowej wynoszącej 15 000 m² powstanie 127 komfortowych apartamentów oraz siedem lokali handlowo-usługowych.

W ofercie dostępne będą mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 29,7 do 91,23 m² oraz lokale użytkowe o zróżnicowanych powierzchniach – od 81,5 do 1091,6 m². Na kondygnacji podziemnej powstanie hala garażowa, w której znajdą się specjalne miejsca postojowe ze stacjami do ładowania dedykowane dla samochodów elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie.

Nowa inwestycja powstanie w samym centrum miasta przy ul. Wojska Polskiego. Tak dogodna lokalizacja zapewni łatwy i szybki dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, które ułatwią przyszłym mieszkańcom wypełnianie codziennych obowiązków. Równowagę i życiowy balans pomoże zaś utrzymać bliskość natury – nowa inwestycja będzie zlokalizowana pomiędzy trzema parkami – Parkiem im. Tadeusza Kościuszki (160 metrów), Parkiem Anielin (300 metrów) i najbardziej reprezentacyjnym parkiem Pruszkowa – Parkiem Potulickich (200 metrów).

Liczba mieszkań
127 mieszkań
Liczba lokali usługowych
7 lokali
Parking podziemny
161 miejsc
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.