Zielona Góra - ul. Zacisze

Park handlowy

W budowie

Kolejna inwestycja realizowana przez spółkę powiązaną z Grupą RWS, powstanie w południowo-zachodniej Polsce, w miejscowości Zielona Góra. Na terenie o powierzchni 9 590 m² powstanie obiekt handlowy o powierzchni najmu brutto wynoszącej 3 321 m².

Całość zostanie podzielona na siedem lokali użytkowych o metrażach od 72 do 856 m². Wśród przyszłych najemców znajdą się podmioty z branży drogeryjnej oraz dyskontów niespożywczych, a także sklep sieci specjalizującej się w asortymencie AGD/RTV/IT/GSM.

W ramach budowy powstanie także obszerny parking naziemny ze 104 miejscami postojowymi.

Nowy park handlowy będzie położony przy skrzyżowaniu ulicy Zacisze oraz alei Wojska Polskiego – drogi krajowej nr 32, prowadzącej do granicy Polsko-Niemieckiej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, punkty handlowo-usługowe, Szkoła Podstawa oraz Uniwersytet Zielonogórski. W pobliżu znajduje się także Park Zacisze.

Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2022.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.