Sławno - ul. Łączna-Polanowska

Park handlowy

W budowie

Projekt parku handlowego przy ul. Polanowskiej w Sławnie składa się z dwóch obiektów handlowych o łącznej powierzchni użytkowej 6 500 m². Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 18 600 m², zaledwie 100 metrów od trasy europejskiej E28.

Lokalizacja przy jednej z najdłuższych tras w Polsce łączącej wschodnią część kraju z zachodem zapewnia stały przepływ klientów.

Na trenie parku swe sklepy otworzą znane sieci handlowe. Do dyspozycji klientów i w celu zwiększenia wygody zakupów zaprojektowano 205 miejsc parkingowych.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych ma nastąpić na początku 2021 roku.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.