Rawa Mazowiecka - ul. Targowa

Park handlowy

W budowie

Zakończona z sukcesem realizacja ostatniej inwestycji w Rawie Mazowieckiej do planowania kolejnego obiektu w tej miejscowości.

CNa działce o powierzchni 10 300 m² powstanie zespół dwóch obiektów handlowych o łącznej powierzchni GLA wynoszącej 4 000 m². W pierwszym obiekcie o pow. 1 600 m² powstanie sklep znanej niemieckiej sieci dyskontowej. W drugim obiekcie o łącznej powierzchni 2 320 blisko 2,5 tys. m² powstaną cztery lokale użytkowe.

Plan koncepcyjny zakłada również budowę parkingu naziemnego ze 121 miejscami postojowymi.

Nowy park handlowy powstanie przy ul. Targowej zaledwie 400 metrów od autostrady S8. W pobliżu planowanej inwestycji znajdują się między innymi Szpital Św. Ducha, Urząd Miasta, Szkoła Podstawowa. Na sąsiedniej działce znajduje się natomiast duży sklep sieci supermarketów DIY.

Wszystkich zainteresowanych inwestycją, prosimy o kontakt z firmą Green Hills Investment:
Telefon: +48 22 506 58 55
E-mail: biuro@ghigroup.pl

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.