Olkusz - ul. Sławkowska

Park handlowy

Planowane

W ramach realizacji strategii rozwoju i krajowej ekspansji, spółka powiązana z Grupą RWS planuje kolejną inwestycję, tym razem w województwie małopolskim. Nowy Park handlowy powstanie w miejscowości Olkusz, położonej pomiędzy Krakowem a Katowicami.

Na działce o powierzchni 10 755 m² powstanie zespół dwóch obiektów handlowych o łącznej powierzchni GLA wynoszącej 4 200 m². W pierwszym obiekcie o pow. Ok. 3 250 m² powstanie sześć lokali użytkowych, w których swoje sklepy otworzą znane sieci handlowe z branży drogeryjnej, RTV/AGD oraz dyskonty niespożywcze. W drugim obiekcie o łącznej powierzchni ok. 1 000 m² powstanie sześć lokali o metrażach od 50 do 250 m².

Plan koncepcyjny zakłada również budowę parkingu naziemnego ze 108 miejscami postojowymi.

Nowy park handlowy powstanie w centrum miasta przy ul. Sławkowskiej, zaledwie 250 metrów od Rynku Starego Miasta. W odległości 100 metrów znajduje się natomiast Park Miejski. W pobliżu ( 300 m ) znajduje się także droga krajowa nr 94. .

Wszystkich zainteresowanych inwestycją, prosimy o kontakt z firmą Green Hills Investment lub RWS:
Telefon: +48 22 506 58 55
E-mail: biuro@ghigroup.pl

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.