Niemodlin - ul. Opolska

Park handlowy

Planowane

Kolejny projekt inwestycyjny Grupy RWS zostanie zrealizowany w województwie Opolskim w miejscowości Niemodlin, położonej 27 km od Opola.

Na terenie o powierzchni 2,3 ha powstanie zespół obiektów komercyjnych z lokalami użytkowymi oraz częściami wspólnymi. Planowana powierzchnia zabudowy będzie wynosić blisko 8 tys. m² i będzie największym tego typu obiektem w regionie. .

Inwestycja usytuowana będzie w centralnej części miasta, bezpośrednio przy głównej ulicy Opolskiej, która jest jednocześnie drogą krajową nr 46. W pobliżu znajduje się zabudowa wielorodzinna i osiedla domów jednorodzinnych.

Miasto Niemodlin zamieszkuje ok. 7 000 mieszkańców, natomiast społeczność całej gminie wynosi ok. 13 500. Niewielkie miasta i miejscowości posiadają obecnie bardzo duży potencjał inwestycyjny, z uwagi na to, że są to często jedyne ośrodki handlowe w całym mieście a nawet w regionie. Zwiększyły się również oczekiwania konsumentów, którzy chcą dokonywać szybkich i wygodnych zakupów, bez konieczności wyjazdu do większego miasta.

Niemodlin dzięki niezwykłym walorom przyrodniczym oraz zabytkowym obiektom jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w regionie, które przyciąga wielu turystów.

Dzięki tworzeniu Regionalnych Centrów Handlowych, jesteśmy w stanie zapewnić mieszkańcom łatwy dostęp do podstawowych dóbr i bogatej oferty handlowo-usługowej.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:
Ewa Rybak – tel. 532 152 217
Judyta Pastucha – tel. 532 152 217

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.