Kościerzyna

Park handlowy

Zrealizowane

Park Handlowy w Kościerzynie przy ul. Kościuszki o łącznej powierzchni użytkowej 3 073 m2 to kolejny projekt zrealizowany przez RWS Investment Group. Składa się on z dwóch obiektów, które zostały w całości skomercjalizowane. Wśród najemców znajdują się sklepy takich marek jak Lidl, Rossmann, Pepco, Neonet i Orange. W celu zwiększenia wygody zakupów, na terenie parku powstały 74 miejsca postojowe dla Klinetów.
Obiekt zlokalizowany jest w rozwijającej się dzielnicy oraz w bliskim sąsiedztwie miejscowości turystycznych. Najbliższe otoczenie stanowi jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa, hotel oraz kompleks handlowy obejmujący m.in. sklepy sieci Biedronka, Tesco, Mrówka czy skład materiałów budowlanych BAT.

 

Oficjalne otwarcie całego parku handlowego nastąpiło w czerwcu 2019 roku.

Termin oddania do użytkowania
II kwartał 2019 r.
Liczba Najemców
5
Liczba miejsc postojowych
74

NAJEMCY

Lidl, Rossmann, Pepco, Neonet, Orange
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.