Kościerzyna, ul. Mazurka Dąbrowskiego

Park handlowy

Zrealizowana

Doskonała lokalizacja w Kościerzynie - stolicy Kaszub, pełni funkcję tranzytu na Wdzydze, Lubiana, Dziemiany, Kiszewa, Bytów i wszystkie jeziora Pojezierza Kaszubskiego.
W sąsiedztwie Parku Handlowego znajdują się przystanki dworca PKS, który obsługujące pasażerów z okolicznych gmin oraz sąsiednich miast. Ogromnym atutem dla wyżej wymienionego obiektu jest sąsiedztwo zrealizowanego przez Gminę w czerwcu 2013 roku dużego ogólnodostępnego parkingu na 300 miejsc postojowych.

Rok wybudowania
2014
Ilość miejsc parkingowych
122
Ilość najemców
15

NAJEMCY

Polo Market, Media Expert, Martes Sport, Rossmann, CCC, KS SPORT, Pepco, Apteka Dom Leków, Empik, PKO BP, Piekarnia Janca, Optyk, Sklep odzieżowy, Boston Moda, Ubezpieczenia
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.