Giżycko- ul. Obwodowa/Świderska

Park handlowy

Planowane

Grupa RWS nabyła nowy teren inwestycyjny w miejscowości Giżycko - największym mieście na szlaku wielkich jezior mazurskich, nazywanym stolicą żeglarstwa w Polsce.

Na działce o wielkości 4,38 ha powstanie nowy park handlowy o powierzchni zabudowy ponad 11 tys. m², który będzie największym tego typu obiektem w mieście. Obecnie trwają prace koncepcyjne i projektowe. Równolegle prowadzony jest proces komercjalizacji, podczas którego udało się już pozyskać znane marki europejskich sieci handlowych.

Dodatkowym atutem jest również dogodna lokalizacja blisko centrum oraz w otoczeniu licznych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. W strefie zasięgu obiektu do 5 minut jazdy samochodem mieszka około 35 tys. mieszkańców, w odległości 10 min – 45 tys. mieszkańców, a w czasie 15 min, jest to już 55 tys. mieszkańców. Łączna społeczność powiatu Giżyckiego liczy blisko 60 tys. mieszkańców, którzy staną się potencjalnymi klientami dla nowych najemców w projektowanym parku handlowym.

Inwestycja będzie usytuowana bezpośrednio przy obwodnicy miasta tj. przy drodze krajowej nr 59 oraz przy największym rondzie w Giżycku - rondo przy ul. Obwodowej i ul. Świderskiej stanowi jedno z najbardziej obciążonych skrzyżowań w Giżycku, którego przepustowość wynosi około 1 589 samochodów na godzinę.

Giżycko pełni również rolę głównego ośrodka wczasowo-turystycznego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz jest ważnym ośrodkiem gospodarczym województwa warmińsko-mazurskiego. Miasto prężnie rozwinęło się w ciągu ostatnich kilku lat i wszystko wskazuje na kontynuację tego trendu w przyszłości.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:
Ewa Rybak – tel. 532 152 217
Judyta Pastucha – tel. 532 152 217

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.