PH Parkova, Gdynia, ul. Wielkopolska

Park Handlowy

Zrealizowane

Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijajacych się dzielnic mieszkaniowych Gdyni - Mały Kack. Położenie na styku ulic Wielkopolskiej i Parkowej oraz wzdłuż głównej arterii komunikacyjnej miasta prowadzącej bezpośrednio do Obwodnicy Trójmiasta należy do głównych atutów inwestycji i stanowi doskonałe warunki do rozwoju biznesu.

Obiekt znajduje się w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury drogowej i kominkacyjnej (zaledwie 700 metrów od stacji PKM Gdynia Karwiny) oraz wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i licznych odbiorców oferty usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także sklep popularnej sieci detalicznej, salon samochodowy oraz dwie stacje benzynowe.

Na indywidualny charakter inwestycji mają wpływ nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz wysoki standard wykończenia. Dużą zaletą jest również położenie witryn sklepowych od strony ul. Wielkopolskiej, zapewniające doskonałą widoczność i ekspozycję marki.

W parku handlowym swoją działalność rozpoczęli już pierwsi najemcy, w tym delikatesy Max & Xavier, drogeria Rossmann, restauracja sushi Shimayo, a już wkrótce dołączą do nich kolejni - kawiarnia, piekarnio-cukiernia Janca, biuro podróży, kancelaria notarialna, kwiaciarnia Prosta Forma oraz sklep zoologiczny Zoo Karina.

W ofercie zostały ostatnie dwa lokale do wynajęcia.
Wszystkich zainteresowanych najmem powierzchni prosimy o kontakt z Działem Komercjalizacji:

Ewa Rybak – tel. 532 152 217

Katarzyna Arczyńska – tel. 734 479 981

       

Generalnym wykonawcą jest firma Pol-Swed Projekt Sp. z o.o.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.