Gdańsk Ujeścisko- ul. Łódzka

Park handlowy

Planowane

Grupa RWS rozpoczęła realizację kolejnego projektu inwestycyjnego, który obejmuje budowę nowego obiektu handlowo-usługowego.

Nowy park powstanie w południowej części miasta Gdańsk Ujeścisko, przy ulicy Łódzkiej i Przemyskiej, wdłuż głównego węzła komunikacyjnego - alei Havla. Na działce o powierzchni ponad 16 tys. m² powstanie zespół dwóch budynków usługowych oraz przynależny parking naziemny liczący ponad 200 miejsc postojowych.

Południowa część Gdańska jest obecnie bardzo popularną dzielnicą, w której co roku powstają nowe inwestycje deweloperskie, przyciągające coraz to nowych mieszkańców. Wzrost gęstości zaludnienia powoduje nie tylko konieczność rozwoju sieci komunikacyjnej, ale przede wszystkim infrastruktury miejskiej – bogatej oferty handlowo-usługowej, oraz ośrodków rozrywkowo-kulturalnych.

Głównym założeniem Regionalnych Centrów Handlowych jest stworzenie atrakcyjnego miejsca codziennych zakupów, które będą odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności.

Udział w projekcie zapowiedziały już znane sieci handlowe, które zapewnią pełną komercjalizację obiektu.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:
Ewa Rybak – tel. 532 152 217
Judyta Pastucha – tel. 532 152 217

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.