Gdańsk, ul. Przywidzka

Park handlowy

Zrealizowana

Rental Park położony jest w południowo-zachodniej części Gdańska, tuż przy trójmiejskiej obwodnicy, w sąsiedztwie Designer Outlet Center oraz Morskiego Parku Handlowego.
W promieniu 1,5 km znajduje się wiele nowo wybudowanych osiedli mieszkaniowych. W Parku Handlowym oprócz operatora spożywczego – LIDL, który już we wrześniu 2019 roku otworzy swój nowy sklep w tej lokalizacji, otwartego w pierwszych dniach sierpnia 2019 roku sklepu Rossmann, czy PEPCO, znajduje się wiele sklepów z branży dom i wnętrze. Zainteresowanych aktywnością fizyczną zapraszamy do skorzystania z usług klubu fitness Zdrofit.

Rok wybudowania
2010
Ilość miejsc parkingowych
188
Ilość najemców
23

NAJEMCY

LIDL, Miloko – optyk, HEVER, Zdrofit, Green Step, Zoo Karina, Flugger, Rowery Lepo, Kler, Itaka, Senpo, Harimex, Emkra, Fryzjer, Pepco, Rossmann, Ameko
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.