Gravis, Gdańsk, Al. Grunwaldzka

OBIEKT BIUROWY Z CZĘŚCIĄ HANDLOWO-USŁUGOWĄ

Planowane

Planowana jest inwestycja, której przedmiotem będzie budowa obiektu biurowego wraz z lokalami handlowo-usługowymi zlokalizowanymi na parterze.

Nieruchomość położona jest przy Al. Grunwaldzkiej 161, bezpośrednio przy głównej arterii miasta. Lokalizacja inwestycji to świetnie skomunikowany centralny punkt Gdańska – Wrzeszcz Górny. W pobliżu znajdują się: sklep sieci LIDL, Galeria Bałtycka oraz Galeria Metropolitarna.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: biuro@ghigroup.pl lub biuro@rwsgroup.pl.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.