Braniewo, ul. Królewska

Park handlowy

Zrealizowane

Park Handlowy w Braniewie to kompleks czterech obiektów handlowych o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 4 381 m², który mieści się na działce o powierzchni 20 000 m² w Braniewie przy ul. Królewskiej.

Na projekt całego parku handlowego składają się cztery obiekty z lokalami użytkowymi – trzy z nich zostały już wybudowane i oddane do użytkowania w II kwartale 2020. Obecnie trwają przygotowania do budowy ostatniego budynku o powierzchni 1 225 m². Plan koncepcyjny zakłada również budowę parkingu naziemnego ze 120 miejscami postojowymi oraz aranżację terenów zielonych.

Inwestycję wyróżniać będzie nowoczesna architektura oraz elewacja w modnych, ciemnych kolorach. Na szczególną uwagę zasługują także zastosowane ekologiczne rozwiązania, w tym otwarty zbiornik retencyjny na wodę opadową.

Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2021.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.