Barczewo - ul. Wojska Polskiego

Park handlowy

W budowie

Nowy projekt inwestycyjny Grupy RWS zakłada budowę parku handlowego w miejscowości Barczewo w woj. warmińsko-mazurskim.

Nowa inwestycja położona będzie na terenie o powierzchni ponad 10 000 m². Projekt zakłada powstanie dwóch obiektów handlowych o łącznej kubaturze ok. 12 000 m3. W jednym z nich o powierzchni 1 610 m² znajdzie się sklep znanej sieci dyskontowej, która otworzy swój pierwszy punkt w tej miejscowosci. W drugim obiekcie powstaną natomiast trzy wielkopowierzchniowe lokale handlowe. Projekt zakłada również budowę parkingu naziemnego na ponad 100 miejsc postojowych oraz aranżację terenów zielonych.

Inwestycję wyróżniać będzie doskonała lokalizacja, tuż przy drodze krajowej nr 16, na odcinku Olsztyn-Mrągowo oraz w pobliżu nowopowstającego osiedla mieszkaniowego.

Planowane rozpoczęcie plac budowlanych ma nastąpić w drugiej połowie 2021 roku, a czas realizacji szacowany jest na 12 miesięcy.

Zainteresowanych najmem powierzchni zapraszamy do kontaktu z Działem Komercjalizacji:
Ewa Rybak – tel. 532 152 217
Judyta Pastucha – tel. 532 152 217

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.