Sopot, ul. Grunwaldzka/ Na Wydmach

Apartamenty

W budowie

W willowej części Sopotu, przy ulicy Grunwaldzkiej i Na Wydmach, zaledwie 150 metrów od morza, powstanie nowa prestiżowa inwestycja apartamentowa.

Nowy projekt inwestycyjny zakłada budowę kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 300 m2, w którym powstanie siedem wysokiej klasy apartamentów o powierzchni od 34 do 80 mkw. Na dachu budynku znajdzie się prawie 100-metrowy taras.

Nowa oferta będzie doskonałą propozycją nie tylko dla osób chcących zamieszkać na stałe, ale także dla osób poszukujących tzw. second home – alternatywnego miejsca, w którym będą mogli bezpiecznie i komfortowo spędzać wolne chwile, wakacje, czy też przenieść swój home office w miejsce będące enklawą ciszy i spokoju z plażą na wyciągniecie ręki

Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – zaledwie 150 metrów od morza, w sąsiedztwie sopockiego mola, mariny oraz jednego z najbardziej popularnych deptaków w całym Trójmieście tzw. Monciaka. Tuż przy inwestycji, wzdłuż wybrzeża znajduje się także rekreacyjna ścieżka pieszo-rowerowa łącząca Gdańsk z Gdynią, stanowiąca idealne miejsce do długich spacerów i sportowych aktywności. Miłośników sportu czekają niezliczone możliwości – kitesurfing, windsurfing, katamarany czy rejsy jachtem. W odległości 250 metrów znajduje się Muzeum Sopotu oraz urokliwy Plac Rybaków z niezwykłymi budynkami. Niewiele dalej położony jest rozległy teren rekreacyjny Sopockie Błonia.

Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię Rochman Drohomirecki Architekci. W koncepcji wykorzystano naturalne kolory i szlachetne materiały, które harmonijnie wkomponują się w najbliższe otoczenie inwestycji. Zaokrąglony narożnik kamienicy nawiązuje do kształtu działki, a piaskowy odcień elewacji został zaczerpnięty wprost z sopockiej plaży.

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpić w czerwcu tego roku.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Prezentowane wizualizacje są wyłącznie materiałem poglądowym. Architektura budynków, aranżacje wnętrz i zagospodarowanie terenu mają charakter koncepcyjny i mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.