Gdańsk, ul. Myśliwska

Osiedle Mieszkaniowe

Zrealizowane

RWS Investment Group jest autorem projektu nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, które powstało w jednej z najmodniejszych dzielnic Gdańska - Piecki-Migowo, popularnie zwane Moreną. Projekt osiedla obejmuje pięć kameralnych budynków o minimalistycznej architekturze i kaskadowej zabudowie, która zapewnia poczucie prywatnosci i okazałe widoki na położone nieopodal tereny leśne, połączone z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.
Każdy z budynków posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz poziemne hale garażowe. Na terenie osiedla zostały zaprojektowane także naziemne miejsca postojowe, plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone z elemenatami małej architektury. Cały kompleks obejmuje 157 mieszkań o zrózniocawnych metrażach. Cechą wyróżniającą projekt są dwukondygnacyjne mieszkania z antresolą oraz przynależne do nich zielone tarasy na dachu o powierzchni nawet do 60 m2

Liczba mieszkań
157
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
31
Liczba miejsc w halach garażowych
158
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.