Granaria, Gdańsk, Wyspa Spichrzów

Kompleks apartamentowy

W budowie

Granaria to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku, położona na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska. Projekt całego kompleksu o charakterze mieszkaniowo-usługowo-hotelowym zdobył pierwsze miejsce w kategorii Urban Project w konkursie MIPIM AWARD. Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Profesjonalnych, które są największym wydarzeniem branżowym w Europie o zasięgu światowym potwierdza wyjątkowy charakter całej inwestycji. Sukces pierwszego etapu, który stał się nowym centrum spotkań towarzyskich i życia kulturalnego miasta, wróży powodzenie kolejnego kwartału. Nowa zabudowa będzie nawiązywać swym stylem do architektury pierwszej części, która zdążyła już zdobyć uznanie wielu architektów i instytucji branżowych, a także mieszkańców i turystów z całego świata.

Granaria powstaje w samym sercu Gdańska, tętniącym życiem, pełnym energii, emocji, smaków i kolorów, które wyznaczają rytm codziennych zdarzeń. W najbliższym otoczeniu znajdują kawiarnie, restauracje, sklepy, galerie, muzea i różne ośrodki kulturalno-rozrywkowe, które zapewnią pełne wrażeń życie. Architektura budynków nawiązuje do obecnych niegdyś spichlerzy, z charakterystycznymi strzelistymi dachami, a poszczególne segmenty budynków wykończone są każdy w innym stylu, nawiązujc z kolei do różnorodnej zabudowy kamienic Głównego Miasta. Dzięki temu nowoczesna zabudowa w harmonijny sposób łączy się z tradycją i bogatą historią miasta, tworząc nową, ponadczasową przestrzeń.

W pierwszym etapie powstał zespół budynków hotelowych o pow. ponad 14 tys. m kw. oraz budynek usługowo-mieszkalny o pow. ponad 9 tys. m kw.

W kolejnym etapie powstaną budynki biurowe, mieszkalne oraz hotelowe, a także wspólna część podziemna z wielkopowierzchniowym parkingiem. Partery budynków zostaną przeznaczone na lokale usługowe, głównie restauracje i kawiarnie.

W ofercie RWS Investment Group znajduje się 85 lokali mieszkalnych i usługowych.

Apartamenty cechować będzie nie tylko nowoczesna architektura i prestiżowa lokalizacja, ale także wyjątkowy widok na gdańską marinę. Część z apartamentów będzie posiadać także taras na dachu z widokiem na panoramę Głównego Miasta.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Prezentowane wizualizacje są wyłącznie materiałem poglądowym. Architektura budynków, aranżacje wnętrz i zagospodarowanie terenu mają charakter koncepcyjny i mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.