Gdańsk, ul. Czarny Dwór

Osiedle Mieszkaniowe

W budowie

Bulvar to nowoczesna i prestiżowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku – przy ul. Czarny Dwór, vis-à-vis Parku im. Ronalda Reagana oraz zaledwie 1000 metrów od morza.

Nowa inwestycja składać się będzie łącznie z siedmiu budynków apartamentowych, które zostaną zrealizowane w dwóch etapach.

W ramach pierwszego etapu budowy powstanie budynek 12-kondygnacyjny z przestronnymi apartamentami i penthousami z bezpośrednim dostępem z windy, dwa budynki 13-kondygnacyjne oraz budynek o funkcji handlowo-usługowej i rekreacyjnej z restauracjami, salonem kosmetycznym i fryzjerskim, gabinetami lekarskimi, małym sklepem spożywczym oraz innymi usługami odpowiadającymi na potrzeby mieszkańców osiedla. Łącznie w pierwszym etapie powstanie 205 mieszkań z dedykowaną wyłącznie dla mieszkańców strefą rekreacyjną, z w pełni wyposażoną siłownią, saunami, salą kinową oraz pomieszczeniem klubowym stanowiącym idealną przestrzeń dla spotkań towarzyskich mieszkańców.

Pod częścią mieszkaniową zaprojektowano wielopoziomową halę garażową, a do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady.

W ramach I etapu sprzedaży dostępne będzie 205 komfortowych mieszkań o metrażach od 40 do 225 m2.

Wyjątkowy charakter inwestycji tworzą liczne przeszklenia obejmujące całą wysokość pomieszczeń, z których rozpościerać się będzie widok na Park Reagana i Zatokę Gdańską. Dużym atutem będą także ogródki przydomowe, przestronne loggie i tarasy sięgające nawet 80 m2.

Niepowtarzalny widok na otaczającą okolicę zapewnią także zielone, ponad 100 metrowe tarasy na dachu, dostępne wyłącznie dla mieszkańców Bulvaru. Będą one idealnym miejscem do codziennego odpoczynku, relaksu i sąsiedzkich spotkań.

Cały teren otoczony będzie starannie zaprojektowaną roślinnością obejmującą alejki spacerowe i obiekty małej architektury. W drugim etapie budowy powstanie także wspólny teren rekreacyjny oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Dużym atutem inwestycji jest także jej lokalizacja. Bulvar powstanie przy ul. Czarny Dwór, w dzielnicy Gdańsk Przymorze, tuż przy największym z gdańskich parków im. Ronalda Reagana oraz zaledwie kilka minut spacerem od Zatoki Gdańskiej i Plaży Przymorze. Przyszłych mieszkańców będzie dzielić zaledwie kilka kroków od pełnego zieleni parku, który zachęca zarówno do wypoczynku jak i sportowych aktywności – joggingu, wycieczek rowerowych. W niecały kwadrans można także dojść do ścieżki rekreacyjnej wzdłuż wybrzeża, która prowadzi od Gdańska, przez Sopot, aż do Gdyni, stanowiąc idealne miejsce do długich spacerów. Położenie inwestycji gwarantuje nie tylko bliskość natury, ale także dogodny dojazd do centrum Gdańska i pozostałych dzielnic – dojazd samochodem do Śródmieścia czy centrum handlowego Forum Gdańsk zajmie zaledwie 15 minut. W niewielkiej odległości znajduje się także zabytkowa Oliwa i Wrzeszcz, z bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Bulvar będzie znajdował się także zaledwie 13 minut jazdy samochodem do pełnego atrakcji Sopotu. Połączenie tak wyjątkowej lokalizacji sprawia, że jest to jedno z atrakcyjniej położonych miejsc do zamieszkania na terenie Trójmiasta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wwww.bulvarapartments.pl

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Prezentowane wizualizacje są wyłącznie materiałem poglądowym. Architektura budynków, aranżacje wnętrz i zagospodarowanie terenu mają charakter koncepcyjny i mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.