Gdańsk, ul. Sienna Grobla

Kompleks apartamentowo-hotelowy

Planowana

Nowy projekt Grupy RWS Investment zakłada budowę kompleksu hotelowo-apartamentowego w samym centrum Gdańska, tuż nad wodami Motławy i z bezpośrednim widokiem na przystań jachtową. Inwestycję wyróżniać będzie wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Wyspy Spichrzów i Ołowianka.

Niepowtarzalny widok na Motławę, Muzeum II Wojny Światowej oraz unikalną zabudowę historycznych kamienic Gdańska zapewnią okna portfenetowe oraz przestronne loggie. Tuż przy inwestycji znajduje się przystań jachtowa i wypożyczalnia łodzi, a wzdłuż ulicy Sienna Grobla położony jest popularny bulwar spacerowy prowadzący aż do Martwej Wisły. Od strony wewnętrznej zaprojektowano zaś zaciszną strefę wypoczynkową, pełną zieleni i elementów małej architektury.

W pobliżu inwestycji znajdują się najważniejsze atrakcje turystyczne takie jak Brama Żuraw, Fontanna Neptuna, Filharmonia Bałtycka, Zielona Brama wraz z ulicą Długi Targ, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka i Gdański Teatr Szekspirowski. Przyszli mieszkańcy i goście hotelowi będą mogli korzystać także z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej i gastronomicznej.

Projektowana inwestycja składać się będzie z części mieszkaniowej, w której znajdzie się 47 komfortowych apartamentów o różnorodnej powierzchni od 48 do 125 m² oraz z części hotelowej w systemie condo spełniającej najwyższe standardy obsługi. Kompleks hotelowy będzie się składał z 75 pokoi o urozmaiconej strukturze (m.in.: standardowe pokoje 2-osobowe, pokoje typu superior i apartamenty 4-os). Ponadto w ramach inwestycji powstanie restauracja posiadająca taras z urokliwym widokiem na Motławę, Skybar, strefa SPA oraz fitness. Na parterze zaprojektowano natomiast lokale handlowo-usługowe z przeznaczeniem na restauracje, czy salony beauty i spa. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana także podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie.

Z uwagi swój wyjątkowy charakter i atrakcyjną lokalizację jest to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i lokaty swojego kapitału w nieruchomość pod wynajem.

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Prezentowane wizualizacje są wyłącznie materiałem poglądowym. Architektura budynków, aranżacje wnętrz i zagospodarowanie terenu mają charakter koncepcyjny i mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.