Gdańsk, ul. Podwale Przedmiejskie

Hotel Diament

Planowana

Hotel Diament to nowa inwestycja spółki, w ramach której, w samym centrum Gdańska powstanie nowy, czterogwiazdkowy hotel. Obiekt położony będzie przy ul. Podwale Przedmiejskie w dzielnicy Śródmieście, zaledwie 900 metrów od Długiego Targu i Głównego Miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się historyczne zabytki i największe atrakcje turystyczne miasta, mi.in Brama Zielona, Fontana Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka, czy Żuraw. W zaledwie kilka minut po wyjściu z Hotelu, przyszli goście będą mogli spacerować wodami Motławy i podziwiać najpiękniejsze ulice Gdańska. Bogata oferta handlowo-usługowa, bliskość licznych pubów i restauracji oraz obiektów kulturalno-rozrywkowych oferują różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu i korzystania z uroków miasta.

Lokalizacja Hotelu zapewnia nie tylko bliskość Głównego Miasta, ale i wygodne połączenie z całym Trójmiastem. W zaledwie 25 minut można dojechać samochodem do Sopotu, a w nieco ponad pół godziny do centrum Gdyni. Ponadto Hotel Diament będzie mieścił się na trasie wylotowej z Gdańska w kierunku Warszawy, w odległości 5 km od drogi S7.

Projekt inwestycyjny obejmuje budowę czterokondygnacyjnego hotelu, w którym będzie mieścić się 150 pokoi hotelowych, recepcja, lobby, restauracja oraz strefa spa z basenem, siłownią i sauną. Powstanie również parking naziemny, obejmujący 51 miejsc postojowych.

Cały Hotel został zaprojektowany w standardzie 4*, by zapewnić przyszłym gościom jak największy komfort i wygodę pobytu.

Powierzchnia netto budynku
ok. 8014 m2
Powierzchnia działki
6939 m2
Liczba pokoi
150
Liczba miejsc parkingowych
51 (w tym 4 miejsca dla niepełnosprawnych)
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.