Gdańsk, ul. Nowomiejska

Biurowiec ETERNUM

Zrealizowane
Strona biurowca Eternum

ETERNUM to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności, w samym centrum Gdańska. Jest to pierwszy tak nowoczesny biurowiec w rozwijającej się dzielnicy Młode Miasto, gdzie powstaje wiele nowych inwestycji deweloperskich.
ETERNUM oferuje łącznie 4 500 m2 powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach. Na parterze znajdują się natomiast lokale gastronomiczne i handlowe.
Do dyspozycji najemców i pracowników zlokalizowanych w Eternum firm dostępny jest parking na 25 miejsc postojowych.
Budynek posiada certyfikat BREEAM.
W ofercie dostępne są jeszcze wolne powierzchnie biurowe - zainteresowanych najmem zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Komercjalizacji

Powierzchnia najmu
4500 m2
Oddanie do użytkowania
Listopad 2019 r.
Ilość miejsc parkingowych
25

Zainteresowała Cię ta oferta? Masz pytania dotyczące tej inwestycji?

Wypełnij formularz, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tj. RWS INVESTMENT GROUP Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu w celu nawiązania żądanego kontaktu, przesłania ofert handlowych oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Prezentowane wizualizacje są wyłącznie materiałem poglądowym. Architektura budynków, aranżacje wnętrz i zagospodarowanie terenu mają charater koncepcyjny i mogą podlegać zmianon na etapie realizacji. Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.bb