Rent

Eternum to nowoczesny budynek biurowy klasy A z certyfikat Breem, zlokalizowany u zbiegu ulic Nowomiejskiej i Jaracza w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności. Nowopowstały biurowiec mieści się na terenie Młodego Miasta, które jest w trakcie rewitalizacji i w obszarze którego powstają nowe inwestycje mieszkaniowe.

Prezentowana powierzchnia wynosząca 546 m² obejmuje całe pierwsze piętro Eternum. Dużym atutem jest wysoka elastyczność pod względem aranżacji i wydzielenia osobnych przestrzeni.  

Powierzchnia znajduje się w standardzie deweloperskim, niemniej każdorazowo może być dostosowana do potrzeb najemcy. W ramach oferty Wynajmujący przewiduje fit-out (budżet) na aranżację powierzchni biurowej.

Główne wejście do budynku znajduje się od strony południowo-wschodniej. Dojazd samochodem możliwy jest od strony ul. Jana z Kolna, ulicą Nowomiejską lub od strony ul. Popiełuszki, gdzie dostępny jest parking dla samochodów osobowych oferujący miejsca naziemne. W budynku dostępna jest również podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi. W budynku znajduje się recepcja, a dla usprawnienia komunikacji zainstalowano trzy windy szybkobieżne oraz system kontroli dostępu.

W budynku funkcjonuje sklep sieci Żabka, a tuż obok w Europejskim Centrum Solidarności znajduje się bistro.


LOKALIZACJA

Biurowiec Eternum znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Gdańska, zaledwie 2 minuty jazdy samochodem do dworca głównego i 4 min do Starego Miasta.

Doskonała lokalizacja w centrum Gdańska pozwala najemcom oraz pracownikom ETERNUM na dojazd do biurowca za pomocą środków transportu publicznego. Zaraz przy biurowcu znajduje się przystanek ‘Plac Solidarności’ obsługujący liinie tramwajowe o numerach 3, 7, 8 oraz 10, jak również przystanek autobusowy, dla linii 106, 11, 112, 118, 123, 130, 132, 138, 154, 167, 178, 1989, 199, 911, oraz linia nocna N12.

Przy budynku zlokalizowano stojaki dla rowerów, w pobliżu znajdują się również stojaki miejskie oraz przygotowane do użytkowania w systemie roweru miejskiego. Dla wygody rowerzystów, przy budynku zamontowano również ogólnodostępną stację naprawczą oraz technicznej obsługi rowerów. w odległości kilku minut od komunikacyjnego węzła z dworcem PKP, PKS, SKM.

Lease area
546 m2

CONTACT US

Are you interest in an invested project?

Use the contact form or call us to arrange a meeting