Uroczyste otwarcie II-go etapu Parku Handlowego w Babicach Nowych

22, 07, 2020

Uroczyste otwarcie II-go etapu Parku Handlowego w Babicach Nowych, które odbyło się w środę 22 lipca 2020, spotkało się z dużym zainteresowaniem miejscowej społeczności. Na gości czekało wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych.

Nowo oddany etap obiektu zlokalizowany jest przy ul. Ogrodniczej 2.

W II-gim etapie Parku Handlowego w Babicach Nowych do lokali znanych sieci handlowych dołączyły kolejne, m.in.: Bricomarche, TEDi oraz Dealz. Na Klientów Parku czeka oferta lokali usługowych takich jak piekarnio-cukiernia Putka, salon optyczny Orlińscy, jubiler AS Sypniewski, salon piękności Fabryka Piękna, sklep z alkoholami Whiskey Wine & Beer Story, pralnia Lagoona, oraz sklep odzieżowy PIU BELLA.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.