Postęp budowy Parku Handlowego w Mońkach

08, 11, 2017

W lipcu tego roku rozpoczęliśmy budowę naszej inwestycji w Mońkach, woj. podlaskie. Na kilku działkach w sercu miasta, tuż obok najważniejszych instytucji urzędowych, przy dworcu, w pobliżu osiedli mieszkaniowych oraz tuż przy największej arterii komunikacyjnej, powstaną dwa budynki handlowo-usługowe, o łącznej powierzchni ok. 3500m².

Jesteśmy obecnie na etapie "zamykania" budynków. Budynek A, w którym zlokalizowany będzie sklep spożywczy Biedronka, Pepco - market odzieżowo-przemysłowy i drogeria Rossmann, jest na etapie wykonywania pokrycia dachowego. Na dniach zostanie zamontowana ślusarka okienna i drzwiowa. Natomiast budynek B jest na etapie murowania przegród pionowych, czyli ścian oraz wykonywania posadzek; w nim znajdą się: CCC - salon z obuwiem i akcesoriami, Martes Sport - sklep z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi oraz Neonet - salon RTV AGD. Na przełomie roku będą kończone prace związane z drogami dojazdowymi, manewrowymi oraz miejscami postojowymi. Otwarcie parku handlowego jest planowane na połowę lutego 2018 roku.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.