PIERWSZE OTWARCIA W PH W DOBRYM MIEŚCIE

22, 12, 2021

W nowo powstałym parku handlowym w Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie) zostały otwarte pierwsze lokale. Swe sklepy otworzyły dwie marki – niemiecka sieć drogerii Rossmann oraz sieć sklepów z odzieżą sportową – Martes Sport.

Pierwszy z nich zajmuje powierzchnię 400 m², natomiast ekspozycja artykułów z branży sportowej dostępna jest na ponad 500 m².

Nowy park handlowy mieści się pomiędzy ulicami Fabryczną i Zwycięstwa, tuż przy drodze wojewódzkiej DW 593 i w niewielkiej odległości od centrum miasta. Wśród pozostałych najemców znajdą się znane sieci handlowe dyskontów niespożywczych oraz convenience, a także piekarnia/cukiernia. Otwarcie kolejnych sklepów zaplanowane jest na początek 2022 roku.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.