Już niedługo oficjalne otwarcie parku handlowego w Ostrowi Mazowieckiej

26, 10, 2021

Z radością informujemy, że w najbliższą sobotę, tj. 30 października nastąpi oficjalne otwarcie parku handlowego w Ostrowi Mazowieckiej!

Po dwóch latach budowy nadszedł czas, na który długo czekaliśmy - czas, w którym możemy zaprosić mieszkańców Ostrowi do nowego Regionalnego Centrum Handlowego, w którym znajdą bogatą ofertę handlowo-usługową, w tym całkowicie nowe produkty, które zaoferuje im pierwszy w mieście sklep sieci dyskontów niespożywczych Action.

Celem tworzenia Regionalnych Parków Handlowych jest zapewnienie mieszkańcom szybkiego i wygodnego dostępu do podstawowych dóbr, które zaspokoją ich najważniejsze potrzeby. Zależy nam, by oferta była zróżnicowana, dlatego tak staramy się dobierać najemców, by przyszli klienci mogli wypełniać swe codziennie obowiązki w jednym miejscu. Mamy także nadzieję, że nowo wprowadzone marki z całkowicie nową dla mieszkańców Ostrowi gamą produktów, przypadną im do gustu i zachęcą do częstych odwiedzin - mówi Wojciech Sypniewski, Współwłaściciel Grupy RWS.

Wśród przyszłych najemców znajdują się znane marki z branży odzieżowej, drogeryjnej, obuwniczej oraz RTV i AGD. Swe sklepy otworzą takie marki jak Pepco, Martes Sport, Sinsay, Rossmann, KAES, Action, Deichmann, Smyk oraz Media Expert.

Park Handlowy w Ostrowi Mazowieckiej znajduje się przy ul. Lubiejewskiej, tuż przy drodze ekspresowej S8 na trasie Warszawa-Białystok i zaledwie 1,5 km od centrum miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się sklep niemieckiej sieci hipermarketów oraz stacja paliw. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, dla których nowy park handlowy będzie miejscem codziennych zakupów.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.