Nowy projekt inwestycji mieszkaniowej z pozwoleniem na budowę

20, 12, 2021

Z radością informujemy, że w dniu 16.11.2021 spółka VENDITIO należąca do grupy RWS otrzymała pozwolenie na budowę nowej inwestycji mieszkaniowej, która zostanie finalnie zrealizowana przez jednego z największych deweloperów na rynku warszawskim, który rozwija się również na rynku trójmiejskim. Będzie to druga inwestycja tego dewelopera w Gdańsku.

W związku z dynamicznym rozwojem grupy RWS i poszerzeniem działalności o projekty deweloperskie z segmentu premium, spółka opracowała nowy projekt kameralnego osiedla mieszkaniowego, które powstanie w gdańskiej dzielnicy Olszynka. Projekt wyróżnia się oryginalną zabudową i atrakcyjną lokalizacją, tuż przy tętniącym życiem Głównym Mieście, a jednocześnie pośród naturalnego otoczenia i płynącego z niego spokoju.

Architektura budynków z dekoracyjnymi elementami z czerwonej cegły na elewacji przywodzi na myśl charakter skandynawskiego miasta, który tworzy spokojną enklawę w stylu hygge.

Uzyskanie pozwolenia na budowę przez spółkę należącą do grupy RWS umożliwi docelowemu inwestorowi rozpoczęcie prac budowlanych na początku 2022 r.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.