Pruszków, Al. Wojska Polskiego

OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ

Planowane

Planowana inwestycja zlokalizowana jest w centrum Pruszkowa przy Alei Wojska Polskiego będącej główną trasą wjazdową z Warszawy.

W ramach inwestycji planowana jest budowa pięciokondygnacyjnego budynku handlowo-usługowego o łącznej powierzchni ok. 8 700 m2. Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe m.in.: Biedronka, Rossmann, pizzeria, sklep mięsny Gzella. Na piętrze +1 planowany jest klub fitness Just Gym oraz przedszkole, a powyżej przestrzeń biurowa o powierzchni ok. 2080 m2. Dla zapewnienia komfortu pracowników oraz klientów kompleks będzie posiadał garaż podziemny z 63 miejscami parkingowymi oraz garaż naziemny z 49 miejscami parkingowymi.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: biuro@ghigroup.pl lub biuro@rwsgroup.pl.

Powierzchnia całkowita
ok. 2800 m2
Parking naziemny
49 miejsc postojowych
Parking podziemny
63 miejsca postojowe
Przewidywany termin realizacji
IV kwartał 2019 r.
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.