Pruszków, Al. Wojska Polskiego

OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ

Planowane

Planowana inwestycja zlokalizowana jest w centrum Pruszkowa przy Alei Wojska Polskiego będącej główną trasą wjazdową z Warszawy.

W ramach inwestycji planowana jest budowa pięciokondygnacyjnego budynku handlowo-usługowego o łącznej powierzchni ok. 8 700 m2. Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe m.in.: Biedronka, Rossmann, pizzeria, sklep mięsny Gzella. Na piętrze +1 planowany jest klub fitness Just Gym oraz przedszkole, a powyżej przestrzeń biurowa o powierzchni ok. 2080 m2. Dla zapewnienia komfortu pracowników oraz klientów kompleks będzie posiadał garaż podziemny z 63 miejscami parkingowymi oraz garaż naziemny z 49 miejscami parkingowymi.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: biuro@ghigroup.pl lub biuro@rwsgroup.pl.

Powierzchnia całkowita
ok. 2800 m2
Przewidywany termin realizacji
IV kwartał 2019 r.
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.