Babice Nowe, ul. Warszawska – II etap

Park handlowy

W budowie

Park Handlowy usytuowany jest przy głównym węźle komunikacyjnym Babic Nowych, który jest częścią aglomeracji warszawskiej. Gmina Babice Nowe jest jedną z najbardziej perspektywicznych miejsc sąsiadujących ze stolicą. Realizacja Parku została podzieloną na dwa etapy, z czego pierwszy został już ukończony w IV kwartale 2018 r.

Termin ukończenia II etapu budowy Parku Handlowego planowany jest na koniec 2019 r.
W portfelu Najemców II etapu przewidywane są podmioty z branży: przemysłowej, gastronomicznej, spożywczej, odzieżowej, rozrywkowej/usługowej, DIY, kosmetycznej oraz jubilerskiej.

W najbliższym sąsiedztwie Parku przebiega realizacja inwestycji mieszkaniowych.

Planowany termin oddania do użytkowania
IV kwartał 2019 r.
Ilość miejsc parkingowych
190
Ilość Najemców
II etap – 17

NAJEMCY

Brico Marche, MAX Premium Burgers, Moodo, Piekarnio - cukiernia Putka, kręgielnia, sala zabaw, restauracja, jubiler, piekarnia, salon kosmetyczny, sklep z chemią zagraniczną, biuro podróży
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.