Gdańsk, ul. Dragana

Park Handlowy

Zrealizowane

W ramach inwestycji powstał budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej
ok. 1550 m2. W budynku znajduje się sala sprzedaży o powierzchni ok. 1 025 m2 oraz pomieszczenia socjalne magazynowe. Strefa dostaw posiada bramę rozładunkową i pochylnię dla samochodów ciężarowych typu TIR.

Obiekt zlokalizowany jest na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm, w jednej z największych dzielnic Gdańska. W jego sąsiedztwie znajdują się duże osiedla mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, kościół, a także przystanki komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji oprócz budowy obiektu handlowo-usługowego wykonano rozbiórkę budynku węzła cieplnego oraz przebudowę układu drogowego obejmującą: wykonanie dodatkowego pasa do skrętu w prawo
z ul. Sikorskiego, wybudowanie ronda, wykonanie nowej nawierzchni na ul. Dragana oraz wykonanie nowych nawierzchni parkingów wzdłuż ul. Dragana oraz wzdłuż ul. Witosa, przebudowę i budowę nowego parkingu w obrębie sklepu Biedronka oraz wykonanie nowego parkingu przy sklepie LIDL.

Powierzchnia najmu
ok. 1550 m2
Planowany rok budowania
2018
Ilość miejsc parkingowych
68
Ilość najemców
1

Najemcy

Lidl
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.