Gdańsk, Al. Grunwaldzka

OBIEKT BIUROWY Z CZĘŚCIĄ HANDLOWO-USŁUGOWĄ

Planowane

Planowana jest inwestycja, której przedmiotem będzie budowa obiektu biurowego wraz z lokalami handlowo-usługowymi zlokalizowanymi na parterze.

Nieruchomość położona jest przy Al. Grunwaldzkiej 161, bezpośrednio przy głównej arterii miasta. Lokalizacja inwestycji to świetnie skomunikowany centralny punkt Gdańska – Wrzeszcz Górny. W pobliżu znajdują się: sklep sieci LIDL, Galeria Bałtycka oraz Galeria Metropolitarna.

Na 3 kondygnacjach biurowych o łącznej powierzchni ok. 3000 m2. Istnieje możliwość elastycznego wydzielenia do 12 biur o powierzchni rozpoczynającej się od 150 m2. Dodatkowo w parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe o powierzchni 660 m2, m.in: drogerię sieci Rossmann. Dla zapewniania komfortu klientów i pracowników przewidziano 36 miejsc postojowych zlokalizowanych w garażu podziemnym.

Powierzchnia całkowita części nadziemnej budynku to 4160 m2.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: biuro@ghigroup.pl lub biuro@rwsgroup.pl.

Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.