Gdynia, UL. WIELKOPOLSKA

Osiedle Mieszkaniowe

W budowie

Teren planowanej inwestycji zlokalizowany jest w centrum Gdyni przy głównej arterii komunikacyjnej – styk ul. Wielkopolskiej i Parkowej.

Projekt obejmuje kameralny zespół czterech wielorodzinnych budynków mieszkaniowych. Przewidziane w nim zostało 78 mieszkań oraz 94 miejsc postojowych. Osiedle wyposażone będzie w halę garażową oraz zagospodarowany teren zieleni. Budynki umiejscowiono z dbałością o odpowiednie naświetlenie. Przewidziano mieszkania o wysokim standardzie i różnej wielkości.

Osiedle znajdować się będzie w sąsiedztwie zabudowy usługowej, w tym Biedronki, salonów samochodowych oraz dynamicznie rozwijających się dzielnic mieszkalnych Gdyni, takich jak Mały Kack oraz Karwiny.

Generalnym wykonawcą jest firma Pol-Swed Projekt Sp. z o.o.

Powierzchnia użytkowa mieszkań
ok. 4010 m2
Liczba mieszkań
78
Liczba miejsc parkingowych
94
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.