Gdańsk, ul. Sienna Grobla

Hotel

Planowana

Inwestor planuje wybudować obiekt dewelopersko-hotelarski dla prestiżowego operatora sieciowego w dogodnej lokalizacji Gdańska. W ramach inwestycji powstanie obiekt hotelowy, którego powierzchnia całkowita wyniesie ok. 8 400 m2.

Projektowany kompleks hotelowy składa się ze 153 pokoi o urozmaiconej strukturze (m.in.: standardowe pokoje 2-osobowe, pokoje typu superior i apartamenty 4-os). Pozostała część obiektu została przeznaczona na doskonale przemyślane lokale użytkowe, w których skład wchodzi restauracja posiadająca taras z urokliwym widokiem na Motławę, Skybar, zespół SPA/fitness oraz basen.

Projekt obiektu zawiera także salę konferencyjną na 380 osób z możliwością podziału na mniejsze sale wraz z kącikiem kawowym.

Powierzchnia całkowita hotelu
8 400 m2
Liczba pokoi
153 (różnego standardu)
Materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej wszelkich informacji, fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych.